باسلام و احترام خدمت دوستان و سروران گرامی دراین سایت (http://roshd-online.4kia.ir) آموزش بهترین، آسان ترین و سریع ترین روش های کسب درآمد میلیونی از اینترنت به شما ارائه خواهد شد. باور کنید کسب درآمد از اینترنت آنقدر آسان است که اگر همه ی افراد راهش را میدانستند اکنون هیچکس با مشکل مالی مواجه نبود. واقعاً کسب درآمد در منزل ازطریق اینترنت لذت بخش است! اینطورنیست؟! روش هایی که معرفی خواهد شد کاملاً تست شده و تضمینی میباشند و قطعاً شما را به درآمد میلیونی میرسانند. بنده خودم از طریق این روش ها درآمد بسیاربالایی دارم که در ادامه توضیحات بیشتری ارائه خواهم داد. پس یک "یاعلی" بگویید و با ما همراه باشید.

محل لوگو

کسب درآمدعالی ازاینترنت روزی1میلیون تومن (تضمینی وتست شده)


کسب درآمدعالی ازاینترنت روزی1میلیون تومن (تضمینی وتست شده)

           بسم الله الرحمن الرحیم 

 

                           *نکته مهم*                           لطفاً قبل از اینکه به پشتیبانی پیام بدهید ابتدا تمامی توضیحات موجود در این صفحه را کامل مطالعه کنید و قسمت های "سوالات متداول" و "دیدگاه کاربران" را نیز بخوانید چون اکثر سوالاتی که شما عزیزان میپرسید در همین جا پاسخ داده شده اند. 

این روزها با توجه به شرایط اقتصادی کشور کسب درآمد برای بسیاری از افراد جامعه دشوار است. بسیاری از افراد به امید اینکه در آینده بتوانند شغل مناسبی داشته باشند به سختی درس میخوانند و عده ای دیگر نیز راه های دیگری را انتخاب میکنند. هرکس به طریقی در تلاش است تا بتواند کسب درآمد ایده آلی داشته باشد. اما متاسفانه اکثر این تلاش ها بی نتیجه میمانند. کسانی که درس میخوانند معمولا بعد از فارق التحصیلی در پیداکردن شغل شکست میخورند و تمام زحماتی که این همه سال کشیده اند به راحتی هیچ و پوچ میشوند‌. کسانی هم که راه های دیگری را انتخاب میکنند معمولا به دلیل نداشتن سرمایه زیر دست این و آن میشوند و تا آخرعمرشان هم زیردست میمانند. در نهایت نتیجه این شده است که بسیاری از جوانان بیکارند و حتی پول شارژ گوشی خود را هم ندارند و بسیاری دیگر هم به کارهای سخت با حقوق اندک مثل کارکردن در رستوران ها و کارگری در جاهای مختلف مشغول هستند و به هیچ وجه از شرایط زندگی خود رضایت ندارند... در این میان عده اندکی نیز با زحمات فراوان شغل دولتی پیدا میکنند که بدک نیست و میتوانند یک زندگی بخور و نمیری داشته باشند. با شغل های دولتی میتوان با 12 ساعت کار همراه با اضافه کاری و صبح خیلی زود از خواب بیدار شدن به درآمد روزی حدود 80 هزار تومن رسید. خب با این شغل ها افراد حتی وقت بودن در کنار خانواده خود را هم به زور پیدا میکنند چه برسه به تفریح کردن آن هم با این حقوق اندک!

پس همه افراد به دنبال یک راه برای کسب درآمد زیاد در قبال کار آسان و زمان کاری اندک هستند. جالب است بدانید این راه جادویی و فوق العاده خیلی وقته که جلوی چشمان همه افراد قرار دارد ولی افراد از آن در جهت کارهای بیهوده و بی فایده استفاده میکنند. این راه جادویی را همه ما میشناسیم: اینترنت!

بسیاری از افراد ثروتمند و موفق جهان از طریق همین اینترنت به این ثروت دست پیدا کردند. سهولت روز افزون در دنیای تجارت الکترونیک پولساز و پدید آمدن اینترنت، ایجاد کسب وکار در هر نقطه از جهان را برای همگان امکان پذیر کرده است. شما برای پیدا کردن راه های کسب درآمد از اینترنت حتما به خیلی از سایت ها مراجعه کرده اید و مقالات مختلفی را خوانده اید (چه انگلیسی یا فارسی). اما هیچ کدام از این ها نتوانسته اند راه مطمئن و سریعی پیش پایتان بگذارند تا بتوانید به درآمد دلخواه خود دست یابید. حتی ممکن است این همه اطلاعات پراکنده شما را بیشتر سردرگم کرده باشد تا اینکه به شما کمک کند. حتما سوالات مهمی در ذهن شماست و به دنبال پاسخ خود سرگردان هستید. من کاملا شرایط شما رو درک میکنم چون خودم  هم چند سال پیش دقیقا در جایگاه شما قرار داشتم. بنده تا چند سال پیش از اینترنت فقط برای کارهای بیهوده مثل دانلود فیلم های مختلف وچرخ زدن در شبکه های اجتماعی استفاده میکردم. اما زمانی رسید که دیگه واقعا از وضع موجود خسته شدم و به دنبال تغییری بزرگ در زندگیم بودم. تصمیم گرفتم دنبال راه های کسب درآمد درست و حسابی از اینترنت بگردم. تبلیغات مختلفی در سایت های مختلف دیدم. در این سایت ها آموزشاتی بعنوان آموزش کسب درآمد زیاد از اینترنت میفروختند که هرکدوم از آنها قیمت های مختلفی داشتند. از 1000 تومن شروع میشد تا بیست-سی هزار تومن. بنده تقریبا همه آموزشاتی که در زمینه کسب درآمد اینترنتی در سایت ها وجود داشت رو خریداری کردم ولی واقعا همشون به معنای واقعی کلمه مزخرف بودن. یکی میومد آموزش فعالیت در سایت های هرمی وکلاهبردار رو میذاشت، یکی میومد فعالیت در بازاریابی شبکه ای رو آموزش میداد، یکی نحوه سرمایه گذاری در بیمه رو میگفت و الی آخر...

من میموندم با چند صفحه چرت و پرت و پولی که بابت خرید این فایل ها از دست داده بودم. یکی نبود به من بگه آخه آدم عاقل اگر این ها راست میگن و این راه ها باعث کسب درآمد میشن پس چرا قیمت آموزششون نهایتا بیست-سی هزار تومنه! چیزی که باعث درآمد میلیونی میشه چطوری میشه قیمتش انقدر کم باشه!

دیگه کلا نا امید شدم و دست از تلاش کردن برداشتم. حتی دیگه حوصله کارهای بیهوده سابقم مثل فیلم دیدنو هم نداشتم! تااینکه یک روز یکی از دوستانم که برای تحصیل به سوئیس سفر کرده بود باهام تماس گرفت و احوال پرسید و خیلی با همدیگه صحبت کردیم. در بین صحبت هامون بهم گفت که در سوئیس داره یه سری کارها با استفاده از اینترنت انجام میده و اونجا کسب و کار اینترنتی برای خودش راه انداخته و کارهایی که انجام میده هم خیلی آسونن و تخصص و زمان زیاد هم نمیخوان. و گفت که اتفاقا این کارها در ایران خیلی خیلی بهتر جواب میده و میشه روزی 1 میلیون تومن وحتی بیشتر ازش درآمد داشت. گفت خودم هم روزی بین 500 تا 1 میلیون تومن به پول ایران از این کار درآمد دارم و در روز شاید حتی دو ساعت هم فعالیت نمیکنم! یک لحظه احساس کردم با یکی از همون تبلیغات مزخرف در اینترنت مواجه شدم یا اینکه دوستم میخواد من رو وارد فعالیت های هرمی و غیر مجاز بکنه. دوستم برام شفاف سازی کرد که داره در مورد چه چیزی صحبت میکنه. من هم گفتم باشه یه چند روزی فعالیت میکنم ببینم چطور میشه. اون چند روز به چند سال تبدیل شد!

اصلا نمیخوام مثل اون تبلیغات الکی و پوچ که در مورد کسب درآمد در سایت های مختلف وجود داره بزرگنمایی و اغراق کنم و با حرف های قشنگ قشنگ کار رو یه جور دیگه جلوه بدم. اکثر افرادی که در فضای اینترنت فایل هایی بعنوان آموزش کسب درآمد میلیونی به فروش میرسانند اصلا خودشان راه کسب درآمد از اینترنت را نمیدانند. کسی که خودش راه پول درآوردن را بلد نیست چطوری میخواد راه رو به شما یاد بده؟

ولی بنده از آن زمانی که با این روش ها آشنا شده ام تا الان روزی نبوده است که زیر 500 هزار تومان در روز درآمد داشته باشم. درآمد بنده از این روش ها بین 500 تا 1 میلیون تومان در روز و 15 تا 30 میلیون تومان در ماه است زمانی هم که برای این کارها اختصاص میدم بین یک تا دو ساعت در روز است. و بقیه اوقاتم در روز را صرف تفریحات مختلف و بودن در کنار خانواده میکنم. بنده به هیچ وجه قصد بزرگنمایی و اغراق ندارم و اصلا هم کسی را مجبور نمیکنم که حرفم را باور کند. من این درآمد را دارم و میخواهم روش آن را با هموطنانم به اشتراک بگذارم. واقعا اگر همه مردم این راه آسان و سرشار از درآمد را میدانستند دیگه کسی اصلا سمت شغل های دیگه نمیرفت! ولی خب اکثر مردم قدرت جادویی اینترنت را باور ندارند و مثلا وقتی این مطلب بنده رو میبینند با خودشون میگن ولش کن بریم بگیریم بخوابیم! بنابراین افراد کمی به سمت این کسب و کار های مورد نظر می روند و به همین دلیل پتانسیل کسب درآمدی آنها بسیار بالاست. شما هم که دارید این مطلب رو میخونید میتونید این پیشنهاد شگفت انگیز رو قبول کنید و به راحتی از همین امروز با دریافت این آموزش کسب درآمد میلیونی خود را شروع کنید، یا میتونید این پیشنهاد رو نادیده بگیرید و به زندگی کسل کننده خود برگردید و تا اخر عمرتون پشیمون باشید و به این فکر کنید که شاید قبول کردن این پیشنهاد وسیله نجات شما بوده است ولی شما آن را به راحتی کنار زدید. خواهش میکنم زود جا نزنید و تسلیم نشید؛ موفقیت همیشه یک قدم بعد از تلاشه. من خواستم و شد پس شما هم بخواید و بدونید قطعاً میشه.

 

*سوالات متداول:*

1. اگر شما واقعا انقدر درآمدبالایی دارید پس به درآمد حاصل از فروش این آموزش احتیاجی ندارید. پس چرا آموزش را پولی میفروشید؟ چرا رایگان آن را منتشر نمیکنید؟

پاسخ: بنده غیر از این روش هایی که آموزششان را برای شما قرار داده ام، به روش های دیگری نیز در اینترنت کسب درآمد میکنم و از کوچکترین منبع برای کسب درآمد از اینترنت استفاده میکنم. هرکس که محل کسب درآمدش اینترنت است، به هر طریقی که بتواند از آن درآمد کسب میکند. اگر من درآمد بالایی دارم دلیل نمیشود که تجربیات و دانسته های خود را به رایگان در اختیار همگان بگذارم چون اصلا وجدان بنده این را قبول نمیکند. در واقع من تجربیاتم را رایگان به دست نیاوردم که بخواهم آن را رایگان در اختیار بقیه بگذارم. بگذارید یک مثال بزنم. لیونل مسی فوق ستاره فوتبال جهان است و حقوق بسیار زیادی دریافت میکند و یکی از پر درآمدترین افراد جهان است. اما با اینحال به کارهای تبلیغاتی هم میپردازد و بابت تبلیغاتش پول هم میگیرد، درحالی که اصلا به درآمد حاصل از تبلیغات احتیاجی ندارد. ولی سعی میکند از تمام پتانسیلش برای کسب درآمد استفاده کند.

2. این کارهایی که ازشون صحبت میکنید فعالیت در سایت های تبلیغات کلیکی، سایت های هرمی، بازاریابی شبکه ای (نتورک مارکتینگ)، فعالیت در فارکس ، خرید و فروش ارزهای دیجیتال و وب مانی، سایت های شرط بندی وامثال اینهاست؟ اگر هیچکدام از این موارد نیست پس چه کاریه؟

پاسخ: خیر هیچکدام از این ها نیست. این فعالیت هایی که نام بردید نیازمند صبر و حوصله فراوان و همچنین سرمایه گذاری بسیار زیاد هستند و همچنین فعالیت در اکثر این زمینه ها از لحاظ شرعی حرام و از لحاظ قانونی نیز غیر قانونی است و اکثر سایت های مربوط به اینجور فعالیت ها در ایران فیلتر هستند. در حالیکه روش هایی که ارائه کردیم به هیچگونه سرمایه ای نیاز ندارد و اگر هم داشته باشند بسیار بسیار ناچیز است. خدمتتان عرض کنم که درپکیج آموزشی که ما منتشر کردیم آموزش های کامل و قدم به قدم در رابطه با کسب درآمد از بورس ایران، کسب درآمد از طریق راه اندازی سایت یا فروشگاه، معرفی و آموزش دهها ایده ی ناب و پولساز برای کارآفرینی اینترنتی، آموزش کامل راه اندازی کسب وکار اینترنتی، کسب درآمد از تلگرام و شبکه های اجتماعی، سایت های کسب درآمد در منزل، کسب درآمد از پاپ آپ، کسب درآمد از آپلود ویدئو، و همچنین روش های خوب دیگری برای کسب درآمد از اینترنت نیز قرار دارند (در کل اینجوری بگویم که به معنای واقعی کلمه هر سوراخی از اینترنت که قابلیت کسب درآمد دارد ما آموزش کسب درآمدش را در این پکیج قرار داده ایم. یعنی بدون شک این پکیج کاملترین پکیج کسب درآمد در سراسر اینترنت است و همه ی روش های معرفی شده در آن عملی هستند و در عمل کاملاً قابلیت کسب درآمد دارند). یک توضیح مختصری هم در مورد ساختار پکیج میدهیم... ببینید بعد از پرداخت یک لینک دانلود به شما داده میشود که حجم مورد نیاز برای همه فایل ها حدود 300 مگابایت است. (این حجم بالا به دلیل کامل بودن وقدم به قدم بودن آموزشات هست). پکیج ویژه ما شامل 10 آیتم کسب درآمد از اینترنت و یک روش فوق العاده که فایل اصلی این پکیج میباشد‌ و بسیار درآمد زا و سودآورست. ما در این آموزش از کاربردی ترین و موثر ترین روش هایی که خیلی از شرکت های بزرگ، سایت های معتبر، و افراد مشهور از انها استفاده کرده اند، و به موفقیت صد در صدی رسیدند به صورت خیلی آسان به شما آموزش خواهیم داد. بسیاری ازشرکت ها و سایت های معتبر برای بوجود نیامدن رقیب و پایین آمدن فروششان حاضر نیستند این روش ها فراگیر شوند. اگر با دقت این آموزشها را فرا بگیرید مطمئن باشید موفق خواهید شد. 

3. درامدی که ازاین روش ها بدست می آوریم چگونه به دست ما میرسد؟ درآمد ما از داخل ایران خواهد بود؟

بله درآمد شما از داخل ایران خواهد بود و هر زمانی که بخواهید به حسابتان واریز میشود...

4. شما میگید که با این روش میشه 1 میلیون در روز درآورد اونم با چند ساعت کار. خب اگه اینجوری باشه کل مردم میان سمت این کار و کسی سرکار نمیره! چجوریه جریان؟

پاسخ: بله اگر اگر همه مردم این روش رو یاد بگیرند همشون میفهمند که تاحالا چه فرصتی رو از دست داده بودند و به همین کار میچسبند. ولی خب فقط تعداد اندکی از افرادی که این مطلب را مشاهده میکنند این آموزش را خریداری میکنند و اکثر افراد فکر میکنن این آموزش هم مانند بسیاری دیگر از آموزش ها الکی است و باعث ایجاد درآمد نمیشود! درحالی که دارند بزرگترین فرصت زندگیشان را ازدست میدهند! بنابراین افراد زیادی به سمت این کار نمیروند و همچنان به سختی و با حقوق اندک در جاهای دیگر کار میکنند. و پتانسیل کسب درآمدی این روش ها همچنان بالا و رویایی میماند. 

5. چه کسانی میتوانند از این آموزش استفاده کنند وکسب درآمد کنند؟

پاسخ: تیم ما آموزشات را بصورت قدم به قدم و خیلی کامل خدمت شما ارائه داده است. فقط یک نکته ای را حتما مدنظر داشته باشید... آن دسته از دوستانی که با فضای اینترنت آشنایی ندارند و حتی طرز کار کردن با ایمیل را هم نمیدانند (مخصوصاً بعضی از خانم های خانه دار که معمولا از این مسائل سر در نمیاورند!) معمولا نمیتوانند در کسب وکار های اینترنتی موفق شوند بنابراین پیشنهاد میشود این پکیج را خریداری نکنند تا به مشکل نخورند. ولی آن دسته از دوستانی که آشناییشان با فضای اینترنت در حد عادی و متوسط میباشد به راحتی میتوانند از این پکیج استفاده کنند و درآمد خیلی خوبی داشته باشند.

6.برای کسب درآمد در این زمینه ها حتماً باید سرمایه داشته باشیم؟

پاسخ: خیر به هیچ سرمایه ای نیاز نیست. میتونید با استفاده از روش هایی که گذاشتیم بدون سرمایه هم درآمد کسب کنید و از خودش برای خودش سرمایه گذاری کنید.

7. قیمت آموزش شما گرونه من توان خرید پکیج رو ندارم. چیکارکنم؟

پاسخ: *تخفیف ویژه قائل شدیم*      دوست عزیز قیمت این آموزش به هیچ وجه گرون نیست. اگر میبینید که در اینترنت بسته هایی باقیمت ده-بیست یا سی تومن  بعنوان آموزش کسب درآمد از اینترنت به فروش میرسند خب باید بدانید که درآن آموزش چیز بدرد بخوری وجود ندارد. چه کسی حاضر است روشی که دارای پتانسیل کسب درآمدی بسیار بالایی است را با این قیمت ها به فروش برساند؟؟ پس در این زمینه هوشیار باشید. قیمت اصلی و واقعی این پکیج 599 هزار تومان است. ولی ما به دلیل اهمیت مسئله ی اقتصادی و حمایت از هم وطنان عزیزمان این آموزش را به قیمت 185 هزار تومن قرار دادیم، اما بازهم به دلیل پیام ها و درخواست های مکرری که از شما دوستان به دست ما می رسید مبنی بر ناتوانی در پرداخت این هزینه، برای "مدتی محدود" 80%درصد تخفیف ویژه قائل شدیم و اکنون این آموزش بی نظیر فقط با قیمت 37 هزار تومان قابل خریداری است.      (البته همان 185 هزار تومن هم در مقابل درآمدی که از این روش ها کسب می کنید هییچی نیست!)

8. اگر این آموزش هم مثل بسیاری از آموزش های موجود در اینترنت قابلیت کسب درآمد نداشت چی؟

پاسخ: *تضمین 100درصدبازگشت وجه*  درصورتیکه کسی تمام نکاتی که در آموزش گفته شده را انجام دهد و بعد از یک ماه فعالیت حساب شده با ارائه یک گزارش کلی از فعالیتش ادعا کند که نتوانسته به درآمد برسد، مبلغی که از ایشان به ما رسیده را دو دستی بازگشت میدهیم. توجه داشته باشید این تضمینی که برای بازگشت وجه داده ایم بصورت قانونی جزو "متن معامله" محسوب میشود و ما هم طبق قانون قطعاً به آن عمل خواهیم کرد...     (البته مطمئن باشید کار به این جاها و درخواست بازگشت وجه و این مسائل نمیکشد یعنی در واقع امکان ندارد کار به این جاها بکشد همانطور که تا الان این اتفاق نیفتاده است! چون شما قطعا از همان روز های اول کسب درآمد خواهید کرد و این حرف را طبق تجربه میگویم و کاملاً هم از حرفم مطمئن هستم.)

                      *هدیه ویژه*

 در این پکیج غیر از آموزش های فوق العاده، یک هدیه بسیار نفیسی اعم از چندین اپلیکیشن بسیار مهم و جذاب و کم یاب و هم چنین چند پکیج پرفروش کسب درآمد از اینترنت که با قیمت های گذاف در سایت های مختلف به فروش میرسد و به همراه چند فایل دیگر بصورت کاملاً رایگان تقدیم شما خواهد شد.             *قیمت این هدایا جمعاً 247،000 تومان میباشد ولی شما با 37 هزار تومان تمام این محصولات را خواهید داشت.*           

                       

                   **توجه**

درحال حاضر این محصول شامل 80 درصد تخفیف ویژه شده است و فقط تا 22 آذر ماه میتوانید از این فرصت طلایی استفاده کنید. از این تاریخ تخفیف ویژه برداشته خواهد شد و قیمت آن افزایش پیدا خواهد کرد. پس از این فرصت استفاده کنید.

 

       

    * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

 

 برای خرید و دانلود این فایل آموزشی بی نظیرو فوق العاده از طریق قسمت زیر اقدام کنید:


مبلغ واقعی 185,000 تومان    80% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 37,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۷ شهریور ۱۳۹۷               تعداد بازدید : 26558

برچسب های مهم

دیدگاه های کاربران (6)

مهدی
۲۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۶

با سلام وعرض ادب جسارتاً بفرمایید چطور میتونم به شما عزیزان اعتماد کنم؟! باتشکر

پاسخ: سلام وعرض ادب خدمت شما دوست عزیز. درقسمت خرید محصول و پرداخت، لگوی ضمانت خرید وجود دارد که نشان ازمورد اعتماد بودن ماست. همچنین همانطور که درتوضیحات هم گفتیم درصورتی که بعد از مدتی فعالیت ازطریق روش های آموزش داده شده دیدید که این روش قابلیت کسب درآمد ندارد وگفته های ما دروغ است به پشتیبانی سایت پیام بدهید تا مبلغ مربوطه را دودستی به شما بازگردانیم. اگر اینچنین ضمانتی میدهیم پس مطمئن باشید این روش کاربردی است. پس با اطمینان کامل خریدتان را انجام دهید وازکسب درآمد خود لذت ببرید. سربلندباشید

زهرا
۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۳

سلام من خرید کردم ازحسابم پول کم شد اما درگاه بانک پیام داد که منقضی شده و نتونستم فایل رو دریافت کنم! الان چیکار باید بکنم؟

پاسخ: سلام. توجه داشته باشید درصفحه بانک پس ازمشاهده پرداخت موفق صفحه بانک رانبندید، حتماً دکمه سبزرنگ تکمیل خرید راکلیک کنید تابصورت خودکار به فروشگاه هدایت شوید وپرداخت شما تاییدگرددوبصورت کاملاً موفق انجام شود ولینک دانلود دراختیارشماقرارگیرد. درصورتی که پس ازپرداخت موفق مرورگرشما پیغامی رانشان داد روی دکمه continue کلیک کنید تا فرایند خرید کامل شود. دقت کنید درصورتی که پس ازپرداخت درصفحه بانک دکمه سبزرنگ تکمیل خرید راکلیک نکنید وبه فروشگاه هدایت نشوید خرید شما ناقص میماند وپرداخت شما بصورت ناموفق انجام میشود ونمیتوانید لینک دانلود را دریافت وفایل را دانلود کنید. یعنی مبلغ از حسابتان کسر میشود ولی لینک دانلود را دریافت نمیکنید. درچنین شرایطی مبلغ پرداختی پس از چند ساعت یا نهایتاً 72ساعت به صورت خودکار توسط سیستم بانکی به حساب شمابازگشت داده خواهد شد.
ضمناً درهنگام خرید دقت داشته باشید که حتما آدرس ایمیلتان را کاملاً درست وارد کرده باشید.بعدازپرداخت موفق یک نسخه از لینک دانلود هم به ایمیلتان ارسال خواهد شد.
موفق باشید

آرش
۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۰

سلام آقا حرف نداره دست ودمتون گرم خدایی. برا روز اول 60 تومن درآوردم ذوق زده شدم گفتم بیام یه نظر بدیم اینجا خخخ .
امیدوارم زودتر به درآمدای بالاترهم برسم. ارادت

پاسخ: سلام . سپاس از شما که تصمیم درست را گرفتید...
موفق و پایدار باشید

maryam
۱۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۴

سلام من در دانلود فایل مشکل دارم. هرکاری میکنم دانلود نميشه! لطفا راهنمایی کنید

پاسخ: سلام. برای دانلود کردن فایل آموزشی با گوشی اندروید از برنامه ADM استفاده کنید. این برنامه بهترین برنامه مدیریت دانلود برای گوشی های اندروید هست.اگر این برنامه رو ندارید براحتی میتونید از اینترنت دانلود و نصبش کنید. درکافه بازار هم موجود هست. دوستانی هم که سیستم عامل گوشیشون IOS هست حتماً از یک دانلود منیجر خوب مثل ADM استفاده کنند. تا در دانلود کردن فایل بامشکلی مواجه نشوند.
توجه داشته باشید فایلی که دانلود میکنید با فُرمَت زیپ(zip) هست. برای اینکه بتونید بازش کنید و فایل داخلش رو استفاده کنید باید از برنامه winrar استفاده کنید و فایل رو خارج سازی کنید. اگر این برنامه رو ندارید باید از اینترنت دانلودش کنید هم نسخه موبایلش موجوده و هم نسخه کامپیوترش.
درصورتی که پس از رعایت موارد فوق بازهم دردانلود یا استخراج و بازکردن فایل مشکل داشتید(که بعیده) از یک کامپیوتر برای دانلود یا استخراج کردن فایل استفاده کنید.
موفق باشید

mortezasabaii
۱۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۲۰

سلام و عرض ادب خدمت شما واقعا ممنونم ازتون من سه هفته پیش پکیجتون روخریدم خداروشکر تو این مدت تونستم 2300درآمد داشته باشم. باورم نمیشه! منم اولش فکر کردم الکیه اماالان به درآمد میلیونی رسیدم. هدف گذاریم تو ماه بعدی رسیدن به درآمد 6میلیون تومنه که میدونم باکمک آموزشاتون بهش میرسم
باسپاس فراوان گل

پاسخ: سلام واحترام خدمت شما دوست گرامی همین رضایت شما برای ما کافیست. خوشحالیم که به درآمد رسیدین شک نکنید که به درآمدای بالاتر ازاین هم خواهید رسید همینجوری باقدرت وانرژی برید جلو
سربلند باشید قلب

کاظمی منفرد
۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۲

سلام خسته نباشید
پکیج آموزشیتون واقعا عالی بود
مرسی

پاسخ: سلام خواهش میکنم
موفق باشید

*برای میلیونرشدن اصلا لازم نیست سخت کارکنید،کافیه هوشمندانه کارکنید*

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما