کسب و کار آنلاینت را طبق مراحل این سیستم راه اندازی کن تا دقیقا همان نتایجی را بگیری که من گرفتم، یعنی میلیون ها تومن پول درماه! سیستم اثبات شده و تست شده ای که میتواند تا جایی که حساب بانکیت ظرفیت دارد برای تو پول بسازد.

محل لوگو

دوره "میلیونر اینترنتی"


دوره "میلیونر اینترنتی"

                           به نام خدا

 

          6 میلیون تومان در یک هفته! 

این دیوانه کننده بود، زمانی که برای اولین بار این سیستم را برای خودم ایجاد کردم، کم کم دوستانم بهم میگفتن تو چطور پول درمیاوری در حالی که همیشه توی خونه هستی!

یک روز یکی از عزیزانم با کلی ذوق و شوق داشت از کارش بهم میگفت که امروز از صبح تا شب 200 هزارتومان کاسبی کرده و به من پیشنهاد میداد که برم توی اون کار، اما زمانی که گوشی ام را از روی میز برداشتم و فقط اس ام اس های واریزی آن روز را بهش نشان دادم درجا خشکش زد!

و بعد از آن سوالی را پرسید که من مجبور بودم جواب کاملا درست و دقیقی بدهم (چون غریبه نبود که بخواهم با یک پاسخ کلیشه ای و سرسری او را از سر خودم باز کنم)

سوال این بود:

من چطور و چه کسب و کار اینترنتی می توانم راه اندازی کنم که دقیقا مثل تو موفق شوم؟

قبل از اینکه پاسخ این سوال را بدهم کمی مکث کردم. چرا که می دانستم نباید درباره کل استراتژی صحبت کنم چون در این حالت نه تنها او را بیشتر سردرگم می کردم بلکه بطور ناخوداگاه وارد مسیری میکردم که احتمالا در لیست آن 90% افراد شکست خورده قرار می گرفت.

حتی می دانستم اگر من بهترین تکنیک ها را هم بگویم بازهم احتمالا  موفقیتش پنجاه پنجاه می شد.

به همین خاطر می بایستی به جای یاد دادن، کل مسیر را خودم آماده میکردم.

حدود سه ماه زمان برد تا این سیستم را برایش درست کنم، اما زمانی که راه اندازی شد در یک هفته 6 میلیون تومان به دست آورد، این درحالی بود که ایده آلش تنها 3 میلیون تومن بود ...

 

 

 

انجام چه کار هایی کسب و کار اینترنتی نیست؟

کسب و کار اینترنتی به کلیک کردن روی تبلیغات، زیر مجموعه گیری، یا آپلود فایل یا ویدئو و یا کوتاه کردن لینک و... گفته نمی شود. کسب و کار اینترنتی یعنی راه اندازی کاری که مالک اصلی آن شما هستید. مثل راه اندازی یک وبسایت یا فروشگاه اینترنتی.

اگر فکر میکنید قرار است با استفاده از روش های سرکاری و بیهوده وقت خود را در اینترنت تلف کنید سخت در اشتباهید. در این محصول آموزشی خبری از این حرفا نیست!

متاسفانه پکیج های کسب درامد از اینترنت که اکثرا توسط کلاه برداران عرضه شده باعث گمراهی خیلی از دوستان شده است. 

توجه داشته باشید که به هیچ وجه با خرید پکیج های 10 یا 20 تومنی و از این قبیل نمی توانید کسب درآمد واقعی و پایدار داشته باشید.

 کسب و کاری که مدنظر ماست به هیچ وجه هیچ شباهتی به این پکیج ها ندارد و قرار نیست برای کسی کار کنی بلکه در این دوره تبدیل به یک کارافرین اینترنتی خواهی شد.

 

 

با این دوره پایانی بر زندگی کارمندی خواهی داد

فردا صبح که از خواب بیدار میشوی مثل همیشه صبحانه خورده یا نخورده آماده می شوی و به محل کارت می روی.

اما این بار برخلاف روزهای تکراری گذشته، بدون ترس و با خیال راحت با تمام همکارانت خداحافظی می کنی و بلاخره آن استعفا نامه که سند آزادی ات از روزمرگی است را امضا میکنی و روی میز رئیس می گذاری.

برایت مهم نخواهد بود اگر حقوق این ماه و مزایای کارمندی ات را کامل بدهند یانه، چون این بار کسب و کاری را داری که امنیت مالی ات را برای همیشه تامین می کند.

    چند بار این رویا را در سر پرورانده ای؟

این رویایی است که حداقل صدها بار در ذهن هر کارمندی جریان داشته. اما رفته رفته به این نتیجه رسیده اند که زندگی این شکلی است و هیچ راه خروجی از این شرایط وجود ندارد. 

اگر بخواهیم واقعا منطقی به قضیه نگاه کنیم و نخواهیم صرفا با خوش بینی واهی سر خودمان را شیره بمالیم، متوجه می شویم که به خودی خود نمی توان از این شرایط نجات پیدا کرد. اگر بخواهیم خیلی هیجانی عمل کنیم و سریعا استعفا بدهیم می دانیم چه اتفاقات ناخوشایندی در انتظارمان است مخصوصا زمانی که سراغ دستگاه خودپرداز می رویم و موجودی حساب می گیریم. 

این شرایط را درک می کنم چون من هم یک روز جای تو بوده ام و امروز که این متن را برای تو می نویسم با اطمینان می گویم راه خروج از این شرایط وجود دارد، اما نه یک شبه.

 اگر امروز به موفقیت های مالی و شغلی خوبی دست پیدا کرده ام به این دلیل است که در 10 سال گذشته بیشتر از کل زندگی ات کار کرده ام.

روزی 12 تا 15 ساعت تحقیق و کار. هرچقدر بیشتر کار می کردم بیشتر متوجه می شدم چقدر سریع دوست ها تبدیل به غریبه می شوند.

اطمینان می دهم اگر از همین امروز تا 10 سال آینده بی وقفه کار کنی و از شکست هایی که در مسیر است نا امید نشوی قطعا یک کارافرین خودساخته خواهی شد و جای هیچ شکی نیز باقی نیست.

اما اگر می خواهی با سعی و خطا جلو نروی و 10 سال آینده از زندگیت را نجات بدهی آنوقت شاید این دوره بهترین انتخاب زندگی ات باشد.

 

من این مسیری را که می خواهی بروی را رفته ام. تمام دست انداز های مسیر رو می شناسم و می دانم راه سریع و میانبر رسیدن به این مقصد چیست. به همین خاطر دوره ای را ساختم که لازم نباشد هر لحظه فکر کنی و ببینی کدام مسیر بهتر است.

 

دیگران درباره میلیونر اینترنتی چه گفته اند؟

 

 

 

 

 

آنقدر خوبه که باور کردنش سخته؟

 

چون این پایان تمام دوره های آموزشی کسب و کار اینترنتی است

من این محصول آموزشی را برای کسی که خیلی دوستش دارم ساختم و وقتی که پای کسی که دوستش داری به میان میاید دیگر دلت نمی خواهد محصولاتی بی کیفیت و یا بدون نتیجه درست کنی!!.

به همین خاطر دوره ای را آماده کردم که پایانی بر تمام محصولات کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد از اینترنت باشد.  

 

 

 

در این دوره نه نیازی به فکر کردن است و نه نیازی به داشتن خلاقیت، من کل کسب و کار را آماده کردم فقط کافی است تمرین هایی که گفته شده را انجام بدهی و آن را در سیستم جایگزاری کنی.

دقیقا شبیه به بازی شطرنج است که من از قبل حرکات بازی برنده را برای تو انجام داده ام تو فقط کافی است مهره هایت را بچینی تا بدون اینکه لازم باشد بازی را بلد باشی، برنده شوی! 

یک بازی همیشه برنده را انجام بده.

 

 

قیمت این دوره ارزشمند 396،000 تومان میباشد که به مدت محدود میتوانی آن را فقط با  99،000 تومان تهیه اش کنی

مدت زمان باقی مانده تخفیف تا تاریخ 1397/11/10 ساعت 00:00

 

 تنها فاصله تو با آن زندگی که میخواستی همین است. دوره میلیونر اینترنتی درست شبیه ماشینی است که قرار است تو را از این نقطه به نقطه دیگری ببرد، با این تفاوت که نقطه اول شرایط کنونی توست و نقطه دوم شرایط و زندگی ایده آل تو.

آماده ای سوار این ماشین شوی؟

 

 شرکت تو این دوره آموزشی بدون ریسک است و این را گارانتی میکنیم 

اگر تا 1ماه آینده این دوره برای تو مفید نبود و از آموزش هایی که اجرا کردی نتوانستی نتیجه بگیری من کل پولت را برمیگردانم کافیست به پشتیبانی ما در ایمیل یا تلگرام پیام دهی

به همین سادگی 

به عبارت دیگر تا 30 روزه آینده این دوره برای تو رایگان خواهد بود چون 1ماه گارانتی بازگشت وجه دارد ...

 اگر این دوره برای تو نتیجه بخش بود(که مطمئن هستم همینطور است) تو ده ها برابر مبلغی که برای این دوره پرداخت کردی به دست خواهی اورد و اگر نتیجه بخش نبود جای تعجب دارد! چون تمام پولی را که پرداخت کرده ای را بهت برمیگردانم. 

 

 

*هدایای اختصاصی*

به غیر از دوره میلیونر اینترنتی دو هدیه بسیار نفیس و اختصاصی بطور کاملا رایگان دریافت خواهی کرد.

1. 100 ایده میلیونی برای راه اندازی یک کسب و کار میلیونی با کمترین سرمایه اولیه  محصولی تحسین شده که قطعا با مطالعه آن شگفت زده خواهی شد.             به ارزش 1/000/000 میلیون تومان

2. فرمول اختصاصی برای بدست آوردن اولین صد میلیون کسب و کارت که در هیچ کجا یاد نخواهی گرفت.                       به ارزش 1/000/000 میلیون تومان.

 

 

سوالات متداول:

1. آیا این دوره دارای گارانتی است؟ 

پاسخ: بله صد درصد چون این سیستم تست شده است و صدها نفر از آن نتیجه گرفته اند برای همین 100% گارانتی میکنم این دوره را.

2. من محصولات زیادی در حوزه کسب و کار اینترنتی خریده ام، آیا من هم باید تهیه اش کنم؟

پاسخ: حدود 80 درصد افرادی که در این دوره شرکت کرده اند بیشتر از دو یا سه محصول یا دوره آموزشی خریداری کرده اند ولی چون نتیجه نگرفته اند تصمیم گرفتم سیستمی راه اندازی کنم که هرکسی وارد آن شد 100 درصد نتیجه بگیرد.

3. فرق این دوره با دیگر محصولات موجود در چیست؟ 

پاسخ: این دوره آموزشی به هیچکدام از این دوره هایی که تابه حال شرکت کرده اید شباهتی ندارد! چون قرار است از این دوره نتیجه بگیرید!

4. من میخواهم در این دوره آموزشی شرکت کنم ولی پول کافی ندارم 

پاسخ: اگر پول کافی جهت خریداری این دوره را ندارید پیشنهاد میکنیم هر طور که شده این پول را قرض بگیرید از کسی چون قطعا در چند هفته آینده ده ها برابر این مبلغ را به دست می آورید.

5.آیا این دوره آموزشی پشتیبانی هم دارد؟ 

 پاسخ: بله 100%، کافی است از طریق ایمیل یا تلگرام با مشاور ما در ارتباط باشید و هر مشکلی داشتید از ایشان بپرسید

 

 

 

 

 


مبلغ واقعی 396,000 تومان    75% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 99,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

دیدگاه های کاربران (14)

زهرا
۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۳

سلام خسته نباشید من خرید کردم ازحسابم پول کم شد اما درگاه بانک پیام داد که منقضی شده و نتونستم فایل رو دریافت کنم! الان چیکار باید بکنم؟

پاسخ: سلام. توجه داشته باشید درصفحه بانک پس ازمشاهده پرداخت موفق صفحه بانک رانبندید، حتماً دکمه سبزرنگ تکمیل خرید راکلیک کنید تابصورت خودکار به فروشگاه هدایت شوید وپرداخت شما تاییدگرددوبصورت کاملاً موفق انجام شود ولینک دانلود دراختیارشماقرارگیرد. درصورتی که پس ازپرداخت موفق مرورگرشما پیغامی رانشان داد روی دکمه continue کلیک کنید تا فرایند خرید کامل شود. دقت کنید درصورتی که پس ازپرداخت درصفحه بانک دکمه سبزرنگ تکمیل خرید راکلیک نکنید وبه فروشگاه هدایت نشوید خرید شما ناقص میماند وپرداخت شما بصورت ناموفق انجام میشود ونمیتوانید لینک دانلود را دریافت وفایل را دانلود کنید. یعنی مبلغ از حسابتان کسر میشود ولی لینک دانلود را دریافت نمیکنید. درچنین شرایطی مبلغ پرداختی پس از چند ساعت یا نهایتاً 72ساعت به صورت خودکار توسط سیستم بانکی به حساب شمابازگشت داده خواهد شد.
ضمناً درهنگام خرید دقت داشته باشید که حتما آدرس ایمیلتان را کاملاً درست وارد کرده باشید.بعدازپرداخت موفق یک نسخه از لینک دانلود هم به ایمیلتان ارسال خواهد شد.
موفق باشید

آرش
۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۰

سلام زنده باشید دمتون گرم خدایی. من یه هفته پیش محصولتون رو تهیه کردم . با یکی از روش های اموزش داده شده 1تومن درآوردم ذوق زده شدم گفتم بیام یه نظر بدیم اینجا خخخ .
امیدوارم زودتر به درآمدای بالاترهم برسم. ارادت

پاسخ: سلام . سپاس از شما که تصمیم درست را گرفتید...
موفق و پایدار باشید

maryam
۱۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۴

سلام من در دانلود فایل مشکل دارم. هرکاری میکنم دانلود نميشه! لطفا راهنمایی کنید

پاسخ: سلام. برای دانلود کردن فایل آموزشی با گوشی اندروید از برنامه ADM استفاده کنید. این برنامه بهترین برنامه مدیریت دانلود برای گوشی های اندروید هست.اگر این برنامه رو ندارید براحتی میتونید از اینترنت دانلود و نصبش کنید. درکافه بازار هم موجود هست. دوستانی هم که سیستم عامل گوشیشون IOS هست حتماً از یک دانلود منیجر خوب مثل ADM استفاده کنند. تا در دانلود کردن فایل بامشکلی مواجه نشوند.
توجه داشته باشید فایلی که دانلود میکنید با فُرمَت زیپ(zip) هست. برای اینکه بتونید بازش کنید و فایل داخلش رو استفاده کنید باید از برنامه winrar استفاده کنید و فایل رو خارج سازی کنید. اگر این برنامه رو ندارید باید از اینترنت دانلودش کنید هم نسخه موبایلش موجوده و هم نسخه کامپیوترش.
درصورتی که پس از رعایت موارد فوق بازهم دردانلود یا استخراج و بازکردن فایل مشکل داشتید(که بعیده) از یک کامپیوتر برای دانلود یا استخراج کردن فایل استفاده کنید.
موفق باشید

mortezasabaii
۱۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۲۰

سلام و عرض ادب خدمت شما واقعا ممنونم ازتون من سه هفته پیش پکیج میلیونر اینترنتی روخریدم خداروشکر تونستم 2300 درامد داشته باشم. هدف گذاریم تو ماه بعدی رسیدن به درآمد 6میلیون تومنه که میدونم باکمک آموزشاتون بهش میرسم
باسپاس فراوان گل

پاسخ: سلام واحترام خدمت شما دوست گرامی همین رضایت شما برای ما کافیست. خوشحالیم که به درآمد رسیدین شک نکنید که به درآمدای بالاتر ازاین هم خواهید رسید همینجوری باقدرت وانرژی برید جلو
سربلند باشید قلب

کاظمی منفرد
۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۲

سلام خسته نباشید
پکیج آموزشیتون واقعا عالی بود
حرف نداره مرسی

پاسخ: سلام خواهش میکنم
موفق باشید

محمد
۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۶

سلام دارم فایل های میلیونر اینترنتی رو می خونم فراتر از حد تصوره
عالی عالی عالی
مرسیییییی

پاسخ : محمد عزیز فقط اقدام اقدام اقدام
منتظر نتایجت هستم

سعید قانعی
۲۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۴

سلام اقای عظیمی بی نهایت سپاس گذارم
واقعا که حرف ندارین من یک ماهه که بیزینس آنلاینمو طبق آموزش های شما شروع کردم و از بیزینس های که ارائه داده بودید 2 تاشون واقعا برای من ایده آل بودن و اجراشون کردم الان که دارم براتون مینویسم طی حدود یکماه ونیم با وجود اینکه خیلی تن به کار ندادم تونستم به درآمد 8 ملیون برسم. ازتون سپاس گذارم امیدوارم پیام منو ببینید

پاسخ: سلام سعید عزیز پیامت رو دیدم وخوشحال شدم. سعی کن کسب و کار اینترنتی رو بعنوان شغل اولت انتخاب کنی و تمرکزت رو روی اون بذاری مطمئنا به نتایج فوق العاده تری خواهی رسید.

mojtaba
۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۳

باعرض سلام و خسته نباشید به تیم وبسایت رشد آنلاین و استاد عظیمی. حقیقتا دورتون بی نظیره به اندازه 10میلیون تومن اطلاعات و راهکار وجود داره برعکس خیلی از پکیج هایی که یه مشت نظریه وحرفای چرت تحویلت میدن. بنظرم این مبلغ واقعا براش ناچیزه
دمتون گرم خدا خیرتون بده گل

mahnaz
۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۲

سلام ببخشید جسارته اگر واقعا این پکیج آموزشی همونطور که میگین باشه و صاحب چند بیزینس باشین خوب قاعدتا شما الان درآمد بالایی دارین پس به درآمد حاصل از فروش این آموزش احتیاجی ندارید. پس چرا آموزش را پولی میفروشید؟ چرا رایگان آن را منتشر نمیکنید؟

پاسخ: سلام دوست عزیز بله بنده صاحب چند کسب و کار اینترنتی هستم وخداروشکر درآمد خیلی خوبی هم دارم ولی این دلیل نمی شود که تجربیات و دانسته های خودم رو به رایگان در اختیار همگان قرار دهم چون اصلا وجدان بنده این را قبول نمیکند.درواقع من تجربیاتم را رایگان بدست نیاوردم که بخواهم آن را رایگان دراختیاربقیه بگذارم.
دلیل دوم اینکه هرکس که محل درآمد و کسب و کارش در اینترنت است سعی میکند به روش های مختلف از آن درآمد کسب کند و چه کسی از پول بیشتر بدش میاید!؟ بگذارید یک مثال بزنم. لیونل مسی ستاره فوتبال جهان است و حقوق بسیار زیادی دریافت میکند و یکی از پر درآمد ترین افراد جهان است. اما با اینحال به کارهای تبلیغاتی هم میپردازد و بابت تبلیغاتش پول هم میگیرد، درحالی که اصلا به درآمد حاصل از تبلیغات احتیاجی ندارد ولی سعی میکند از تمام پتانسیلش برای کسب درآمداستفاده کند.
دلیل سوم هم اینکه شما برای این محصول یک مبلغی رو میپردازید تا برای آن کاملا ارزش قائل شوید و به تمام گفته ها وتمرین هایی که درآن وجود دارد عمل کنید و به نتیجه برسید.
موفق باشید

جواد
۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۰

تمام این پیامها ساختگیه

پاسخ: سلام دوست عزیز بله همه این ها جعلی و ساختگیه !
التماس تفکر

سامی
۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۸

سلام استاد یه سوال داشتم درمورد انتخاب ایده های که ارائه داده بودید لطفا ایمیلتون رو چک کنید

پاسخ : سلام سامی عزیز بله جوابتون رو فرستادم
تو آیدی تلگرام که براتون گذاشتیم پیام بزارید ایمیل گاهی اوقات نمیرسم همه رو جواب بدم

محمد بیگی
۱۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۳

سلام ازم خواسته بودید که نظرمو تو سایت اعلام کنم. خدا حفظتون کنه که تو این شرایط بد اقتصادی راه روش کسب درآمدتون رو با این مبلغ در اختیار مردم قرار میدید پکیجتون هم فوق العاده بود و همچنین دیدتون به کسب درامد از فضای مجازی خوشحالم که پکیجتون رو تهیه کردم چون الان یک ماهه که بیزینس انلاین خودم رو راه اندازی کردم و درامدم در ماه اول 9میلیون و نیم بوده بازم ازتون تشکر میکنم

پاسخ: سلام محمد عزیز بینهایت سپاسگذارم

حسینی
۱۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۰

سلام خسته نباشید
اصلا باورم نمیشد که از ترکیب مطالبی که اموزش دادید داخل پکیج بتونم کار آنلاین داشته باشم الان که دارم این پیامو خدمت شما میفرستم مسافرت هستم اما همچنان پیامک واریز وجه برام میاد حالا دونستم که چرا میگفتید برای کسب درآمد عالی باید سیستم درست داشت ممنونم بابت اینکه این راه رو نشونم دادید

javid
۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۲

ازتون از صمیم قلب تشکر میکنم من فکر میکردم که یک کار معمولیه مثل بقیه شرکت هایی که عضو گیری میکنن اما شما به من کارافرینی رو اموزش دادید و الان توانایی هرکاری تو اینترنت رو دارم ازتون سپاسگذارم

تمام حقوق مادی و معنوی این وبسایت محفوظ میباشد

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما